صفر تا صد کاربا اپلیکیشن Devar در سال ۲۰۲1

آموزش Devar – اپلیکشن ساخت کارکتر های متحرک

همه در عصر سرعت زندگی میکنیم و هر ابزاری که به وجود می آید، میخواهد برای ما انجام کارها را سریع تر و آسان تر کند.

امروزه تولید محتوا به یکی از مهمترین بخش های زندگی ما تبدیل شده است و باید بتوانیم تولید محتوای خوب انجام دهیم تا به فروش بالاتری برسیم.

اپلیکیشن دوار یکی از اپلیکیشن های جالب و کارآمد برای سایت کارکتر های متحرک است که به ما در ساخت انیمیشن های کوتاه اموزشی و … کمک بسیار زیادی میکند .

در این دوره آموزشی ، به صورت خلاصه و آسان من صفر تا صد کار با اپلیکیشن دوار را به شما آموزش می دهم تا بتوانید از طریق این اپلیکیشن محتوا های فوق العاده ای درست کنید و حتی از این راه کسب درآمد کنید.

آموزش devar
آموزش Devar

خلاصه آموزش اپلیکیشن دوار:

سلام دوستان امروز با معرفی یک اپلیکیشن دیگه در حوزه تولید محتوا در خدمت شما هستم ؛ این نرم افزار نرم افزاری هست که کارکتر های متحرک رو میتونه به کار اضافه کنه و در جذابیت و کار آمد شدن محتوا های آموزشی کمک بسیار خوبی به ما میتونه بکنه .

برای دانلود این نرم افزاری وارد گوگل پلی و یا مارکت های دیگه بشید و اسم این اپلیکشن رو جستجو کنید : devar

ایکون این نرم افزار در بالای این صفحه و داخل ویدئو قابل مشاهده هست .

توضیحی که لازم هست  در رابطه با این نرم افزار بدیم این هست که این نرم افزار ها کاملا رایگان نیستن و برای امکانات کامل نیاز به پرداخت هزینه درون برنامه دارن ، برای همین وقتی وارد برنامه devar بشیم به امکانات کامل این نرم افزار دسترسی نداریم .

برای همین وقتی وارد این برنامه بشیم میتونیم تصویر محیط رو از دوربین جلو گوشی ببینیم و کارکتر های متحرک رو در محیط به حرکت در بیاریم ، اما یکی از مشکلات ما این هست که نمیتونیم خروجی ویدئو بگیریم ، برای همین توصیه میکنیم از نرم افزار های اسکرین رکوردر استفاده کنید که اموزشش داخل سایت ما هست .

با این کار شما میتونید از صفحه گوشی فیلم بگیری این فیلم رو در نرم افزار های سایخت ویدئو ببرید و ویدئو خودتون رو به زیبایی درست کنید .

وقتی وارد محیط نرم افزار دوار بشید کارکتر های مختلفی رو میبینید که میتونید انتخابشون کنید ، بعد دوربین جلوتون باز میشه و میتونید کارکتر مورد نظر رو داخل صفحه به نمایش در بیارد

حتما توجه کنید که برای ضبط ویدئو از نرم افزار های اسکرین رکودر استفاده کنید .

میتونید توضیحات کامل و دقیق آموزش devar رو در ویدئو زیر مشاهده کنید .

در ویدئو بالا آموزش devar را برای شما قرار دادیم

در ادامه آموزش صفر تا صد طراحی با اپلیکیشن کاین مستر را در اختیار شما گذاشتیم ، اگر علاقه مند به یادگیری یک نرم افزار کاربردی برای تولید محتوای ویدئویی هستین پیشنهاد میکنیم حتما آموزش زیر را دنبال کنید :

آموزش نرم افزار کاین مستر

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 3 نظر

5 3
آموزش devar – اپلیکشن ساخت کارکتر های متحرک