درباره الفتاب

گروه آموزشی الفتاب

مجموعه آموزشی الفتاب بر پایه تجربه چندین ساله معلمان و متخصصان حوزه آموزش در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را با هدف عرضه محتوای آموزشی با کیفیت به تمام دانش آموزان عزیز آغاز کرده است. تمرکز اصلی الفتاب فراهم آوردن محتوای با کیفیت از طریق همکاری با آموزگاران و مدیران برتر و حذف واسطه ها ، جهت ایجاد تجربه لذت بخش برای کاربران خود است. مجموعه متنوعی از محتوای آموزشی شامل  ویدئوهای آموزشی ، کاربرگ ها ، فلش کارت ها و پازل های آموزشی و… در الفتاب عرضه می شوند.

در حال حاضر الفتاب اقدام به فروش سورس های محتواسازی ، بازی های آموزشی و کاربرگ های تخصصی نموده است و علاقمندان می توانند از سایت خریداری نمایند البته باید گفت عمده فعالیت ما بر اساس ارائه رایگان انواع فایل های آموزشی شکل گرفته است.

جذب اطمینان و جلب رضایت شما همراهانِ عزیز از اصلی ترین اهداف الفتاب بوده ، همچنین تیم پشتیبانی الفتاب در تمام مراحل استفاده از سایت و پس از آن ، جهت پاسخ به سوالات و مشاوره و راهنمایی همواره در کنار شما همراهان عزیز خواهند بود.

الفتاب چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

chart

آموزشگاه آنلاین

فرصت از دست ندهید، همین حالا برترین آموزش های آنلاین را از آموزشگاه الفتاب دریافت کنید.

bell time

آموزش و یادگیری

همراه با مدرسین ما، بهترین برنامه های آموزشی را دریافت کنید!

study light

مقالات آموزشی

آموزنده ترین مقالات آموزشی در مسئله آموز بخوانید.

سوالات متداول کاربران

1.برای عضویت در الفتاب بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

2.سپس در کادر مربوطه ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد نمایید.

همه آموزش‌ها بر اساس سرفصل‌های ذکر شده در صفحه آموزش، تدریس می‌شوند. مباحث پایه ای و پیش نیازها برای ورود به مبحث اصلی، بیان می‌شود. سپس بخش اصلی آموزش، به صورت جزئی آموزش داده می‌شود و گام به گام مباحث بیان می‌شود.

اطلاع رسانی در خصوص شروع جشنواره‌های تخفیف الفتاب، از طریق شبکه‌های اجتماعی الفتاب صورت می‌گیرد.

لینک‌های دانلود محدودیتی نداشته و هر زمان می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری‌تان، به آموزش‌هایتان دسترسی داشته باشید.

ابتدا لازم است نرم افزار WinRaR نصب کنید تا بتوانید فایل دوره را از حالت فشرده خارج کنید، سپس بر رویفایل‌ها، کلیک راست و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.