آموزش intro maker

امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا اشتراک گذاری و تماشای محتواهای ویدیو رونق پیدا کرده است و افراد در پلتفرم های مختلف از جمله تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و… سعی می کنند محتوا های ویدیو خود را به صورت رایگان به اشتراک بگذارند. البته بیشتر افراد سعی می کنند محتواهای ویدیو خود را از طریق یوتیوب منتشر کنند تا در کنار انتشار محتوای ویدیویی خود درآمدی خوبی هم داشته باشند.

ویدیو های حرفه ای که در پلتفرم های مختلف انتشار می شوند شاخصه های مختلف دارند یکی از آنها داشتن اینترو است. در واقع اینترو یک مقدمه ای است که در آن موضوع ویدیو نمایش داده شده است و هر چه اینترو جذاب تر باشد مخاطب علاقۀ بیشتری پیدا می کند تا ویدیو شما را ببیند.

اینترو ها معمولا با استفاده از نرم افزار های حرفه ای در ویندوز همچون کمتازیا، ادوب پیریمیر و… ساخته می شوند که کار با آنها مقداری دشوار است. اما امروز در الفتاب یک برنامه بسیار ساده را به شما معرفی می کنیم که به کمک این برنامه شما می توانید اینترو ها بسیار جذاب با بالاترین کیفیت درست کنید. Intro Maker نام یک اپلیکیشن بسیار کاربردی است که به کمک آن می توانید اینترو های زیبا و حرفه ای را در زمینه های مختلف خلق کنید. در این برنامه قالب های متنوعی در زمینه های مختلف از جمله طبیعت، تکنولوژی، سینما، سفر و… وجود دارد که شما با انتخاب قالب مورد نظر می توانید تغییرات را روی آن قالب اعمال کنید و اینترو منحصر به فرد خود را بسازید.

در این برنامه امکانات مختلفی از جمله فونت ها، ایموجی ها، تصاویر و… وجود دارد که از هر کدام می توانید در کار خود استفاده کنید.

آموزش intro maker

سوالات مهم در رابطه با این آموزش intro maker

شما با دیدن این آموزش می توانید اینترو های بسیار جذاب و حرفه ای را خلق کنید و به ابتدای ویدیو های خود اضافه کنید و باعث جذابیت ویدیو های خود شوید.

بله! شما می توانید برای افرار علاقه مند اینترو های جذاب و حرفه ای تولید کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

مشاهده آموزش intro maker

باکس دانلود اینترو میکر برای ساخت اینترو و تیزرهای جذاب

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 11 نظر

5 11
آموزش intro maker – بهترین اپلیکیشن ساخت اینترو و تیزر